Вернуться к выбору школы
Время занятий
будни (утро)
будни (день)
будни (вечер)
группы выходного дня
Стоимость и время уточняйте по телефону!

К сожалению, фотографий учебных автомобилей нет.
Автошкола "Добрый шофер"
Телефон: (096) 0433805, (093) 8551906
При звонке просим сообщить, что нашли автошколу на Avto-instruktor.com

Адрес: 79013, м. Львів, вул. Бандери 91 ( у приміщенні школи № 55 )

Посмотреть на карте
О школе: Штат працівників підібраний із досвідчених спеціалістів. Середній стаж - 17 років.
Навчальні автомобілі: ВАЗ-2107, ДЕУ-ЛАНОС, АЗЛК-2141, ВАЗ-2105, ДЕУ-ЛАНОС, РЕНО-ЛОГАН, ВАЗ-2109.
Термін навчання 2,5 місяці. Лекції двічі на тиждень: понеділок, середа ( 1-а група ) або вівторок, четвер ( 2-а група ).
Початок занять о 18.00


Комментарии (4)
Войти с помощью:
или укажите имя и E-mail

Ira
10.04.18   11:04
Обрала автошколу "Добрий шофер" за відгуками знайомих. Навчання мені дуже сподобалося, матеріал викладається на високому рівні. Викладач Андрій Володимирович пояснює дуже зрозуміло і дає можливість отримати багато додаткової і корисної інформації. Практичними заняттями теж залишилася задоволена. В загальному 10/10.
Yaroslava
12.02.16   19:02
Я закінчила курси водіїв "Добрий шофер" два тижні тому і залишилась дуже задоволена своїм вибором автошколи. Отримала багато цікавої та корисної інформації на лекціях Андрія Володимировича, котрий цікаво та доступно виклав нам весь потрібний матеріал про ПДР, специфіку сучасних автомобілів та чим керуватись при купівлі власного авто та багато чого іншого. Якщо ви будете відвідувати його заняття та уважно слухати, то книжки можете вдома і не відкривати). Інструктором із водіння у мене був Роман Тадейович.Він прекрасний інструктор і мені з ним дуже пощастило, оскільки за всі практичні уроки я отримала досвід водіння у найрізноманітніших дорожніх умовах. Ми дійсно відпрацьовували усю програму практичних навчань, а не просто "кілометри намотували". Велике спасибі викладачу за професійний підхід та цікаву методику викладання ПДР та усьому колективу курсів водіння! Якщо ви хочете дійсно отримати знання, а не просто "купити права", то вам сюди! Рекомендую!
Андрій
31.07.15   17:07
Всім привіт. Ось, недавно закінчив курси водіїв в автошколі «Добрий шофер» тому хочу від себе порекомендувати ці курси тим хто хоче або планує навчання в автошколі і ще вагається з вибором автошколи(сам такий був:D). Від себе хочу сказати, що все було прекрасно, на диво для мене все проходило цікаво, я жодного разу не діставав свою планшетку, яку брав на випадок коли буде страшенно нудно, але з радістю скажу - такого не було:D Хочеться подякувати викладачеві Андрію Володимировичу, матеріал засвоювався дуже легко, Андрій Володимирович все дуже просто і грамотно пояснював як «все працює» на дорозі, чим слід керуватись водієві, як правильно читати і розуміти знаки, розмітку і все це закріплював реальними прикладами з життя. Також окреме дякую інструктору з водіння, Леоніду Юрійовичу. Завдяки йому, теоретичні знання закріпились навиками на практиці. Тому сміло від себе рекомендую автошколу «Добрий шофер».
Оксана Побутько
13.04.14   16:04
Спочатку я хотіла купити права. Але знайомі мене вмовили записатись на курси. Зрештою так і зробила, записалась на курси Добрий шофер. Викладав у нас директор, людина зі знанням справи, книжку ПДР знає напамять разом із номерами пунктів, толково все пояснював, і постійно жартував. На керування автомобілем попався мені класний дядько, виявив до мене неаби яке терпіння, ще й правила по-другому разу вчив. Зовсім не жалію, що пішла на курси.